Katowickie TBS nagrodzone w prestiżowym rankingu!

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego uplasowało się na III miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego za rok 2022!

Ranking, w którym katowicki TBS znalazł się na podium, organizowany jest przez redakcję Strefy Gospodarki – dodatku biznesowego do Dziennika Gazety Prawnej. Celem zestawienia jest wyselekcjonowanie najlepszych reprezentantów tego niezwykle istotnego dla miast obszaru działalności.

Na końcową ocenę ekspertów wpływ ma wiele aspektów, m.in. kwestie finansowe, realizacje oraz ocena inwestycji, umiejętne wykorzystanie funduszy unijnych, polityka kadrowa i podnoszenie kwalifikacji personelu, a także posiadane certyfikaty i zdobyte nagrody. Ważnym aspektem, który brany jest pod uwagę, jest także działalność z zakresu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu.

TBS-y z roku na rok uatrakcyjniają swoją ofertę, wzbudzając tym samym zainteresowanie wśród różnych grup społecznych. Obok mieszkań na wynajem oraz z dojściem do własności, pojawiają się lokale spełniające potrzeby seniorów oraz osób niepełnosprawnych.

Tegoroczna edycja, jak zaznaczają sami organizatorzy, była bardzo wyrównana. Na pierwszym miejscu uplasowało się Gdańskie TBS, zaraz za nim znalazły się Toruńskie TBS i Stargardzkie TBS. Nasza spółka zajęła na podium miejsce trzecie, ex aequo z Towarzystwem Budownictwa Społecznego z Wrocławia. Tym samym udało nam się poprawić wynik z ubiegłego roku i awansować aż o dwie pozycje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *